fbpx

porównywarka kredytowa online

Potrzebujesz pomocy w dobraniu finansowania, zadzwoń do nas + 48 516 612 678

BANCHIRANK.PL

czyszczenie biku skutecznie i szybko

Bank nie

udzielił Ci

kredytu

Skutecznie  usuniemy Twoją negatywną historię — Zacznij od początku 

Zadzwoń do nas + 48 516 612 678

Zostaw dane kontaktowe – Zadzwonimy

Dlaczego warto skorzystać z usługi czyszczenie biku ? Biuro informacji kredytowej gromadzi dane na temat Twojej historii kredytowej. Opóźnienia w spłacie kredytów mogą skutecznie pozbawić Cię możliwości korzystania z produktów finansowych w przyszłości. Od wielu lat skutecznie pomagamy wyczyścić bik tak, abyś ponownie był wiarygodnym klientem dla banku.

Co musisz zrobić, aby usunąć swoją negatywną historię kredytową w kilku krokach:

1. Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy powyżej lub zadzwoń do nas. Podczas rozmowy telefonicznej doradca na podstawie uzyskanych informacji wstępnie uczciwie oceni możliwości i szanse na usunięcie negatywnych wpisów.

2. Wyślij nam swój aktualny raport bik

Jeżeli po rozmowie telefonicznej z naszym doradcą stwierdzimy, że będziemy w stanie pomóc prześlij swój aktualny raport bik na nasz adres email lub adres podany przez doradcę. Pamiętaj o przesłaniu numeru telefonu do kontaktu w treści emaila

3. Resztę zostaw nam

Na każdym etapie wspieramy naszych klientów. Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji nasz zespół przygotuje odpowiednie pisma. Zawsze walczymy do końca i szukamy niestandardowych rozwiązań w trudnych sytuacjach.

Współpracując z nami zyskujesz

Czyszczenie bik bezpieczeństwo

Gwarancja bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest u nas na pierwszym miejscu. Na bieżąco aktualizujemy nasze zabezpieczenia oraz certyfikaty. Wszystko po to, aby Twoje dane były bezpieczne

 

Profesjonalne oraz uczciwe podejście 

Nasz team indywidualnie analizuje każdy przypadek. Szczerze mówimy, jakie są możliwości oraz czy jesteśmy w stanie pomóc. Przygotowujemy odpowiednie pisma bezpośrednio dostosowane do danej sytuacji.

czyszczenie bik uczciwe podejście

Zobacz także

Top bankowych kredytów gotówkowych 

Top kredytów firmowych na rynku

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu

Skontaktuj się nami, bezpłatnie pomożemy Ci dobrać produkt kredytowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Konto osobiste bądź na bieżąco z promocjami

Czyszczenie biku warto wiedzieć

Co to jest score w biku ?

Scoring w Biku– jest to jedno z wielu narzędzi, z którego bank korzysta do oceny wiarygodności podmiotu wnioskującego o kredyt bankowy. Dane uzyskane z biura informacji kredytowej mogą mieć znaczący wpływ na wydanie decyzji kredytowej przez bank. Scoring w Biku jest to ocena zazwyczaj wyrażona w punktacji, która jest tworzona na podstawie zbieranych danych historycznych. Im wyższa ocena scoreingowa w Biku przy spełnieniu innych wymogów określonych przez pożyczkodawcę, tym większe prawdopodobieństwo uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.

Jakie elementy wpływają na scoreing w biku ?

Negatywna historia kredytowa jest jednym z czynników wpływających na ocenę punktową tzn. score w bik. Innymi czynnikami wpływającymi na score jest:

 • częstotliwość korzystania z produktów finansowych w szczególności z produktów pozabankowych
 • liczba zapytań, czyli to jak często w ostatnim czasie wnioskowałeś\aś o kredyt
 • staż w korzystaniu z produktów bankowych 

Co zyskuje dzięki skorzystaniu z usługi czyszczenie biku

W ramach usługi proponujemy bezpłatną kompleksową analizę sytuacji. Udzielamy wszelkich informacji dotyczących  całego procesu . Przygotowujemy odpowiedni zestaw pism. Po skorzystaniu z usługi czyszczenie biku proponujemy pomoc w uzyskaniu pożyczki.

Na czym polega cała procedura usługi czyszczenie biku?

Czyszczenie biku polega na wezwaniu do zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych. Pismo wysyłamy do instytucji, w której mieliśmy zobowiązanie kredytowe  z negatywną historią lub bezpośrednio do biku. Standardowe pisma o czyszczenie biku jednak często nie wystarczą do skutecznego wymazania negatywnych wpisów. Nierzadko wymagane są odwołania od niekorzystnej dla nas decyzji. 

Co oprócz złej historii może przyczynić się do negatywnej decyzji kredytowej ?

Może być wiele przyczyn odrzucenia wniosku kredytowego. Najpopularniejszymi powodami nieuzyskania kredytu oprócz negatywnej historii w bik są:

 • zbyt duża liczba aktywnych zobowiązań
 • brak zdolności kredytowej
 • niespełnienie kryterium wiekowego 
 • wpisy w bazach innych niż biuro informacji kredytowej. Najczęściej spotykane wpisy uniemożliwiające zaciągnięcie kredytu znajdują się w  Związku Banków Polskich, Krajowym Rejestrze dłużników, biurze informacji gospodarczej.
 • Nieakceptowalne PKD 
 • za krótko prowadzona działalność, w każdej instytucji wymagany jest inny minimalny staż 
 • nieakceptowalne źródło dochodu w danej instytucji 
 • umowa o pracę lub zlecenie jest podpisana zbyt krótko

Czy usługa czyszczenie Biku skutecznie usunie wszystkie dane z biku?

Popularnie nazywane czyszczenie biku nie sprawi, że informacja o negatywnej historii kredytowej zostanie z biku całkowicie usunięta. Natomiast nasze działania mogą sprawić, że dane o negatywnej historii kredytowej będą niewidoczne dla banku oraz nie będą miały wpływu na ocenę wiarygodności kredytowej. Po skorzystaniu z naszej usługi czyszczenie biku w raporcie bik będzie widniała następująca informacja: 

“Zobowiązania, które są przetwarzane przez okres 12 lat w celu stosowania przez bank metod statystycznych ( zgodnie z ustawą prawo bankowe Dz U. nr 140 poz. 939 z późniejszymi zmianami). Informacje o tych zobowiązaniach nie są prezentowane na raportach BIK udostępnianych bankom, i nie są wykorzystywane do oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego.”

W jakich przypadkach można skorzystać z usługi czyszczenie biku ?

Uczciwie mówimy, że nie wszystkie wpisy uda się usunąć. Zawsze informujemy naszych klientów, jakie są możliwości i szanse na ukrycie danego wpisu. Usługa czyszczenie biku zazwyczaj jest dla osób, u których pojawią się następujące przesłanki:

 • zobowiązanie zostało całkowicie spłacone
 • upłynął odpowiedni czas od spłaty zobowiązań
 • informacje posiadane przez biuro informacji kredytowej są nieprawdziwe lub nieaktualne

Natomiast do każdego przypadku podchodzimy w indywidualny sposób, poszukując niestandardowych rozwiązań, jeżeli jest, chociaż cień szansy na usunięcie niewygodnego wpisu.

Czy po usunięciu negatywnego wpisu z biku dostanę kredyt ?

Nie zawsze, historia kredytowa w biku jest jednym z elementów, który wpływa na decyzję kredytową. Wyczyszczenie biku nie daje gwarancji uzyskania kredytu. Aby zwiększyć szanse na kredyt lub pożyczkę warto skontaktować się z ekspertem. Profesjonalista w odpowiedni sposób przygotuje nas do zaciągnięcia zobowiązania oraz często wskaże najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Promocje kredytów i pożyczek

© 2022 Zespół banchirank.pl.