fbpx

porównywarka kredytowa online

Twój zaufany ekspert finansowy + 48  516 612 678

BANCHIRANK.PL

Bezpłatna pomoc doradcy kredytowego

Przeprowadzimy Cię za rękę przez cały proces ubiegania się o kredyt

Zadzwoń do nas + 48 516 612 678

DOŚWIADCZONY DORADCA KREDYTOWY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI — ZOSTAW DANE ODDZWONIMY 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?  

Aktualne promocje w jednym miejscu

Na bieżąco obserwujemy pojawiające się na rynku oferty. Przez co możemy wskazać aktualne promocje, dzięki którym możesz oszczędzić pieniądze.

Większe szanse na decyzję pozytywną

Dzięki naszym poradom poprawisz swoją wiarygodność co może zwiększyć przyznawalność oraz poprawi proponowane przez bank warunki cenowe.

Oszczędność czasu i brak frustracji

Wskażemy bank, w którym jest największe prawdopodobieństwo uzyskania finansowania, przez co nie będziesz się odbijać od drzwi placówek bankowych.

Rzetelne przygotowanie wniosku

Zaufani pracownicy banków, z którymi współpracujemy, rzetelnie pomogą przygotować się nam do złożenia wniosku, przez nadzór nad zachowaniem wszystkich procedur.

Proponowane przez nas oferty są na takich samych warunkach jak w placówce banku

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

Kompetentny doradca kredytowy

Co nas wyróżnia

Etyczne podejście do biznesu

Kierujemy się etycznymi wartościami, proponujemy produkty, z których sami korzystamy lub moglibyśmy skorzystać

Szczerość oraz uczciwość

Dotrzymujemy obiecanego słowa oraz szczerze mówimy, jakie są szanse.

Konto osobiste bądź na bieżąco z promocjami
Sprawiedliwy doradca kredytowy

Bezstronność

Zachowujemy neutralność w relacjach z bankami. Nie faworyzujemy żadnej oferty, kierujemy się interesem klienta

Dostępne produkty

Ściśle współpracujemy z zaufanymi instytucjami proponującymi produkty z pomocą publiczną. Co wpływa na mniejszy koszt użytkowania pożyczonego kapitału. Pomagamy w uzyskaniu

Doradca kredytowy kredyt dla firm
kredytów dla firm
Doradca kredytowy kredyt hipoteczny
kredytów hipotecznych
Doradca kredytowy pożyczka gotówkowa
pożyczek gotówkowych

Doradca kredytowy najczęstsze pytania

Na jakim obszarze pomagacie klientom ?

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski, współpracujemy z wieloma mobilnymi doradcami kredytowymi. W przypadku wielu produktów jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces w stu procentach zdalnie. 

Czym dokładnie zajmuje się doradca kredytowy ?

Niezależny doradca kredytowy pomaga klientom w wielu kwestiach. Do głównych zadań doradcy kredytowego należy:

 • Udzielanie wszelkich informacji na temat dostępnych na rynku produktów kredytowych
 • Odpowiednie dobranie produktu dostosowanego do potrzeb klienta  
 • Przygotowanie klienta do złożenia wniosku kredytowego, tak aby zwiększyć jego szanse na pozytywną decyzję
 • Porównanie wielu ofert dostępnych na rynku w celu wskazania oferty dopasowanej do potrzeb klienta uwzględniając potencjalne warunki cenowe 
 • Znalezienie produktu, z którego klient będzie mógł skorzystać 
 • Złożenie wniosku oraz przygotowanie wszystkich dokumentów zgodnie z wymogami formalnymi potrzebnych do wydania decyzji, oraz wypłaty kredytu

Czy pomagacie w trudnych sytuacjach ?

Zdecydowanie to, co możemy zagwarantować to nasze zaangażowanie. Objawia się to szukaniem rozwiązań za wszelką cenę. Z przyjemnością reprezentujemy naszych klientów przed zarządem banków spółdzielczych lub funduszy argumentując potencjał danego klienta.

Czy doradca kredytowy może pobrać opłatę ?

Zazwyczaj nasz doradca kredytowy nie pobiera opłat od klientów. W przypadku niektórych produktów dostępnych na rynku zakaz pobierania opłat jest uregulowany przez banki. Natomiast w trudnych przypadkach doradca kredytowy może pobrać dodatkową opłatę za usługę. Doradca kredytowy zazwyczaj pobiera opłatę w przypadku współpracy z klientami firmowymi, pozyskując kapitał z funduszu lub od inwestorów indywidualnych.

Jak pomagacie klientom ?

Przeprowadzamy naszych klientów kompleksowo przez cały proces ubiegania się o kredyt. Zapoznajemy się z sytuacją klienta. Na podstawie zebranych informacji i przeprowadzonej analizy poszukujemy rozwiązań i produktów. Pomagamy w powrocie na dobre tory w zarządzaniu swoimi finansami osobistymi i firmowymi. Odbudowujemy Wiarygodność naszych klientów.

Czy pomagacie sfinansować dopiero powstałą firmę ?

Na rynku nie ma zbyt wielu produktów dla nowych firm na rekomendowanych przez nas warunkach. Zazwyczaj zalecamy budowanie swojej wiarygodności, aby po czasie móc skorzystać z finansowania na o wiele lepszych warunkach. Jednym z rozsądnych produktów dla nowych firm są dotacje oraz pożyczki Unijne. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu pożyczek Unijnych na preferencyjnych warunkach. Z tego typu produktów można skorzystać już od pierwszego dnia działalności. Wymagane najczęściej są nieruchomości pod zabezpieczenie lub poręczyciel. Środki pozyskane w ten sposób można wykorzystać na sprecyzowany wcześniej cel. Instytucje udzielające preferencyjnych pożyczek wymagają udokumentowania wydatków. Chcesz pozyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z nami 516-612-678

Czy jestem w stanie sam\a policzyć zdolność kredytową

Tak możesz, natomiast często trafiają do nas klienci, którzy wyliczali swoją zdolność kredytową na podstawie internetowych kalkulatorów. Prosili nas o pomoc w pozyskaniu dodatkowych środków z uwagi na to, iż podpisali umowę przedwstępną, później po złożeniu wniosku kredytowego okazywało się, że zdolność była o wiele mniejsza niż myśleli, przez co mogli stracić zadatek, gdyby nie mieli wystarczającej kwoty do pokrycia całego zobowiązania.

Zalecamy liczenie zdolności u naszego doradcy, który weźmie pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na dostępną kwotę.

Czytaj uważnie podpisywane dokumenty

Nasi doradcy kredytowi czuwają nad Twoim bezpieczeństwem. Naszym priorytetem jest to abyś za każdym razem przed podpisaniem umowy lub ważnego dokumentu miał czas oraz mógł na spokojnie zapoznać się z treścią pisma. W razie wszelkich wątpliwości lub gdy treść jest niezrozumiała, poproś nas o wyjaśnienia. Ważne, abyś zrozumiał wszystkie zapisy oraz wiedział jakie warunki musisz spełnić w danej promocji. Pamiętaj, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Jak zmniejszyć ratę kredytu hipotecznego

Jest kilka sposobów na zmniejszenie wysokości raty kredytu hipotecznego. Najrozsądniejszy i najkorzystniejszy to nadpłata kredytu. Nadpłacając kredyt hipoteczny, spłacasz kapitał, zmniejszając saldo zadłużenia. Dokładnych wyliczeń opłacalności oraz symulacji zmiany wysokości raty możesz dokonać na oficjalnej stronie UOKIKU 

Drugi sposób to przeniesienie obecnie posiadanego kredytu do innego banku z wydłużeniem okresu kredytowania. Z tej opcji możesz skorzystać mając zdolność kredytową 

 

Jak rozstrzygać spory z bankami ?

Banki to duże instytucje posiadające nieograniczone zasoby intelektualne. Przed pozywaniem banku do sądu najlepiej wykorzystać wszystkie możliwe narzędzia prowadzące do polubownego zakończenia sporu. A zatem w pierwszej kolejności należy złożyć reklamacje, jeżeli odwołanie nie przyniesie skutku, warto skontaktować się z Rzecznikiem powołanym w danej instytucji. Pomocy, mogą udzielić Tobie również takie instytucje jak arbiter bankowy działający przy związku banków Polskich lub Rzecznik finansowy albo miejski Rzecznik konsumenta.

Czy liczba zapytań kredytowych wpływa na szanse wydania pozytywnej decyzji kredytowej?

Tak, każde zapytanie kredytowe wpływa na scoring. Nieroztropne składanie wniosków w każdym banku może pozbawić cię tymczasowo z możliwości skorzystania z finansowania, dlatego warto skontaktować się z doradcą kredytowym, który dzięki znajomości rynku wskaże bank, w którym będziesz miał największe szanse uzyskania finansowania lub otrzymasz najlepszą ofertę.

Czy mogę samodzielnie porównać oferty ?

Tak oczywiście, na naszej stronie internetowej comiesięcznie tworzymy rankingi ofert dostępnych na rynku. Tworzymy rankingi w takich kategoriach jak:

w większości przypadków istnieje możliwość zawnioskowania oraz procesowania wniosku w stu proc. zdalnie. Należy jednak pamiętać, że rankingi zawierają kalkulacje na przykładzie reprezentatywnym. Wyliczenia dostępne na stronie nie biorą pod uwagę zdolności kredytowej oraz nie wyliczają oceny ryzyka przypisanego do danego profilu klienta.

O czym muszę pamiętać, wnioskując samemu o kredyt lub pożyczkę ?

Składając wniosek za pośrednictwem naszej strony internetowej, zadbaj o wszystkie ważne element, które wpływają na wydanie decyzji. Jednym z priorytetów jest czysty bik więcej na ten temat na naszej podstronie czyszczenie biku.

Znajdziesz tam przydatne wskazówki oraz uzyskasz pomoc.

Czy można zawnioskować zdalnie o kredyt ?

Wszystko zależy od produktu kredytowego, o jaki wnioskujemy oraz od instytucji, do jakiej składamy wniosek. W większości przypadków istnieje taka możliwość. Skontaktuj się z nami, podczas rozmowy telefonicznej dokładnie wyjaśnimy, jakie są możliwości procesowania wniosku. Zaproponujemy rozwiązanie, które zajmie najmniej Twojego czasu.

Czy pomagacie uzyskać tylko kredyty bankowe ?

W ofercie posiadamy produkty każdego banku, funduszu oraz posiadamy kontakty do licznych inwestorów indywidualnych. Zajmujemy się poszukiwaniem niestandardowych rozwiązań w trudnych sytuacjach. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, korzystamy z wszystkich produktów dostępnych na rynku. Zaczynając od preferencyjnych pożyczek Unijnych kończąc na pozyskiwaniu kapitału od inwestorów.

Czy korzystanie z usług doradcy kredytowego jest bezpieczne ?

Na każdym etapie współpracy z nami  dbamy o bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dostosowujemy swoje działania do wytycznych stworzonych przez ustawodawcę oraz instytucje czuwające nad bezpieczeństwem danych osobowych. Szczerze zachęcamy każdego klienta do korzystania z usług zapewniających bezpieczeństwo i dostęp do informacji na temat przetwarzania danych osobowych. Jednym z produktów, który może pomóc jest alert bik.

Usługa pochodzi z zaufanego źródła, jakim jest biuro informacji kredytowej. Dzięki usłudze alert bik , otrzymasz SMSA z informacją o próbuje wyłudzenia kredytu na Twoje dane. Alert działa 24 godziny 7 dni w tygodniu, dzięki otrzymaniu powiadomienia w odpowiednim czasie możesz zatrzymać wypłatę środków.

Czy doradca kredytowy w swojej ofercie posiada pożyczki pozabankowe ?

tak, nasz doradca kredytowy  posiada w swojej ofercie praktycznie każdy produkt finansowy dostępny na rynku w tym pożyczki pozabankowe. Natomiast staramy się budować u naszych klientów dobre nawyki dotyczące finansów osobistych. Stanowczo odradzamy korzystać z produktów negatywnie wpływających na finanse. W trudnych sytuacjach staramy się pomóc tak, aby klient mógł skorzystać z kredytów bankowych z o wiele niższym oprocentowaniem. 

Jakie dokumenty przygotować na rozmowę z doradcą kredytowym ?

Do rzetelnej oceny Twojej sytuacji potrzebujemy konkretnych danych podpartych dokumentami. Wymagane potrzebne dokumenty uzależnione są od tego, czy jesteś osobą fizyczną pracującą na etacie, czy prowadzisz własną działalność.

Podstawowym dokumentem, który należy przygotować do wstępnej analizy jest aktualny raport bik, który możesz pobrać tutaj

Jakie dokumenty potrzebne są do analizy, gdy prowadzę JDG ?

Do analizy sytuacji w celu zaproponowania konkretnego rozwiązania potrzebujemy takie dokumenty jak:

1.) KPIR

 • podsumowanie miesięczne kpir za rok bieżący

 • podsumowanie miesięczne kpir za rok poprzedni

 • Pit za rok ubiegły

 • Pit za rok poprzedzający rok ubiegły

 • kpir szczegółowa (za wybrany okres w zależności od banku)

  wnioskując o kredyt firmowy, warto przygotować także:

 • tabelę amortyzacji

 • faktury za wydatki jednorazowe

 • dowód wewnętrzny, gdy pozycja w kpir szczegółowej jest uogólniona’

 • ewidencje sprzedaży Vat, jeśli sprzedaż jest pod jedną pozycją

 

Kilka rad dobrego doradcy kredytowego

Dobry doradca kredytowy chce dla swojego klienta jak najlepiej. Zdecydowanie robi wszystko, aby klient dostał jak najlepsze warunki kredytowe. Ułatwić to może odpowiednie postępowanie. Poniżej kilka rad dobrego doradcy kredytowego

 • (Jeśli nie posiadasz historii kredytowej) Zacznij budować swoją pozytywną historię kredytową przed złożeniem wniosku o większy kredyt. Skorzystaj z oferty zakupu na raty zero procent. Zaciągnięte zobowiązanie spłacaj terminowo co do dnia.
 • Nie korzystaj z ryzykownych produktów finansowych, które są bardzo drogie. Odpuść sobie wszystkie łatwe sposoby na pozyskanie środków jak chwilówki czy pożyczki pozabankowe.
 • Korzystaj z produktów finansowych rozsądnie, im więcej zapytań kredytowych w krótkim czasie tym mniejsza szansa  na decyzję pozytywną. Lepiej wziąć większy kredyt na korzystnych warunkach niż dobierać co chwile małe kwoty. Nie korzystaj z kredytów i pożyczek zbyt często
 • Posiadasz wiele zobowiązań kredytowych, może warto spłacić je jednym kredytem, wydłużając przy tym okres kredytowania. Często banki mają ograniczenia co do liczby aktywnych kredytów.
 • Nie kredytuj się pod sam korek, korzystanie z produktów finansowych jest dla ludzi, ale pamiętaj o ryzykach, na jakie możesz natrafić. W odpowiedni sposób przygotuj się na każdy scenariusz
 • Posiadaj poduszkę finansową, która zapewni Ci płynność. Złota zasada każdego rozsądnego kredytobiorcy. Zaciągnij zobowiązanie, jak będziesz do tego w odpowiedni sposób przygotowany.  Warto mieć oszczędności, które zapewnią Tobie przeżycie przynajmniej przez 6 miesięcy bez konieczności zarabiania wliczając w to konieczność spłaty zobowiązań.

O co zapyta doradca kredytowy podczas rozmowy ?

Doradca zapyta:

 • W jakim banku posiadasz rachunki
 • poprosi o przesłanie aktualnego raportu bik
 • kwotę jaką chcesz pozyskać 
 • preferowaną wysokość miesięcznej raty 
 • poprosi o podanie nipu działalności gospodarczej (jeśli prowadzisz)
 • zapyta o cel, na jaki chcesz pozyskać środki
 • podpyta o stan cywilny oraz liczbę osób na utrzymaniu w tym o liczbę osób niepełnoletnich
 • o źródła dochodów Twoje oraz współmałżonki\a również o te dodatkowe jak z tytułu najmu
 • liczbę zapytań kredytowych w ostatnim czasie (jeśli nie dostarczysz raportu bik)
 • sposób rozliczenia się z US (jeśli prowadzisz działalność)
 • Poprosi o nr uprawnień (jeśli branża, w której prowadzisz działalność wymaga tego)
 • liczbę pracowników bez właściciela
 • status lokalu firmowego, Czy jest własnościowy, czy nie 
 • dane osobowe jak nr dowodu pesel, adres, email itp. po wyrażeniu zgody i chęci skorzystania z usług

W czym jeszcze może pomóc nasz doradca kredytowy

Nasi doradcy kredytowi w niektórych lokalizacjach obsługują klientów kompleksowo w procesie zakupu nieruchomości. Pomagamy w znalezieniu wymarzonego domu lub mieszkania. Uczestniczymy w procesie wynegocjowania jak najlepszych warunków transakcji, po czym pomagamy sfinansować zakup. Doradzamy w zakupie mieszkań pod wynajem, aby inwestycja przynosiła największe możliwe zyski.

Skontaktuj się z NAMI

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek : 9:00-17:00
w weekendy nie pracujemy
Messenger poniedziałek - niedziela : 9:00-21:00

kontakt

Numer kontaktowy: +48 516 612 678
Email: biuro@banchirank.pl